fbpx

Social Media

Pozwól Twojej firmie wzbić się na szczyt rozpoznawalności wśród klientów i stań się niezależny. Zbuduj siłę Twojej własnej marki w internecie dzięki mediom społecznościowym i dostosuj się do dzisiejszych trendów.

Facebook
& Instagram

Google Ads
& wizytówka Google

Reklamy
w internecie

Audyt
konta

Pozwól rozwijać się Twojej firmie

Konta społecznościowe

Efektywność i oryginalność. Na to stawiamy, prowadząc konta social media. Wyróżnij się na tle konkurencji i bądź najlepszy. Tworzymy tematyczne posty, indywidualne grafiki, zajmiemy się relacjami (stories) oraz przeprowadzimy kampanie reklamowe. Co miesiąc przekażemy Ci raporty, które potwierdzą efektywność naszej pracy.

Facebook & Instagram to nie jedyne narzędzia, dzięki którym możesz zdobyć klientów. Wizytówka Google, Google Maps i Google Ads. Brzmi nieznajomo? Nie martw się. Wypromujemy Twoją firmę tak, że każdy o Tobie usłyszy.
Skontaktuj się z nami

Masz jakieś pytania?
Z chęcią doradzimy.

Nasz zespół składa się z ambitnych osób, które codziennie wychodzą poza granice kreatywności, żebyś był zadowolony. Masz w głowie niekonwencjonalny pomysł, ale nie potrafisz go zrealizować? Dla nas to nie problem. Daj znać i porozmawiajmy o szczegółach.